TABLETKI NA ODCHUDZANIE

tabletki na odchudzanie

NIELEGALNE TABLETKI NA ODCHUDZANIE

Uważaj zanim kupisz. Postaw na produkty, które dają efekty i są bezpieczne!


Proces odchudzania oraz budowania wymarzonej sylwetki to długie i mozolne działanie. Zakończone jest sukcesem tylko w momencie, kiedy ściśle przestrzegamy diety, ograniczamy się do wskazanych produktów i praktycznie w każdym przypadku rezygnujemy z tego, co lubimy, czyli słodyczy: ciast, ciasteczek, batoników czy też słonych przekąsek, kończąc na typowym fastfoodowym jedzeniu.

Zanim wyrobimy sobie zdrowe nawyki żywieniowe i przestaniemy z utęsknieniem patrzeć na wszelkie puste i niezdrowe kalorie, minie sporo czasu, w trakcie którego musimy liczyć na naszą silną wolę i motywację.

Każda osoba, która zmaga się z odchudzaniem szuka sposobu, aby cały proces przebiegał po pierwsze: znacznie szybciej, a po drugie: znacznie prościej.  Każdy odchudzający się w pewnym momencie przechodzi kryzys, traci nadzieję, że w końcu osiągnie upragniony cel, którym jest wymarzona sylwetka. W tym właśnie momencie wielu z nas szuka pomocnej alternatywy - produktu, który nam pomoże w walce o lepszy wygląd.

Szukając takiej pomocy, istotnie ją znajdziemy. Rynek jest pełny tabletek na odchudzanie, które zdaniem producenta, nam pomogą, wszystko ułatwią, a nawet zrobią wiele za nas.

Przygotowaliśmy listę najbardziej popularnych i najwyżej ocenianych pod względem szybkiego działania środków. Musimy tylko pamiętać, że ich skuteczność polega na silnej ingerencji w nasze ciało, które owszem przyśpiesza proces spalania tłuszczy, zmniejsza łaknienie, ale niejednokrotnie uzależnia, niszczy, powoduje ubytki w naszej odporności, po prostu niszczy nasze zdrowie.

Bardzo istotnym faktem, który zdecydowanie powinien dać nam do myślenia, to to, że wiele z tych produktów, są po prostu nielegalne, a skoro są nielegalne, to muszą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. 

skuteczne tabletki odchudzające

Meridia (sibutramina)

OPIS:

Meridia to jeden z najsłynniejszych środków na odchudzanie, oraz jeden z najbardziej niebezpiecznych. Od roku 2010 wycofany z obiegu.

Sibutramina to organiczny związek chemiczny stosowany do leczenia otyłości jako lek anorektyczny, czyli hamujący łaknienie, a co więcej zwiększający uczucie sytości po posiłku. Dodatkowo wpływa na wydatek energetyczny, przez co jesteśmy cały czas pobudzani, pełni energii. Dzięki tak wielkim pokładom energii, nie odczuwamy zmęczenia, ani negatywnych skutków odchudzania.

Teoretycznie brzmi świetnie, ale stosowanie Meridi ma wiele efektów ubocznych do najczęstszych należą: bóle brzucha, biegunki, kołatanie serca, uderzenia gorąca, bezsenność, nadciśnienie tętnicze, nudności, nasilenie dolegliwości związanych z guzkami krwawniczymi, zawroty głowy, zwiększona potliwość, zaburzenie czucia oraz smaku. Co więcej stosowanie sibutraminy, obniża naszą zdolność do prowadzenia pojazdów.

W Internecie możemy przeczytać szereg pozytywnych opinii zachwalający cudowne efekty zażywania tego leku, natomiast podchodząc do tego zdroworozsądkowo, jeżeli ktoś chudnie w ciągu miesiąca 15 – 20 kg, to w żaden sposób nie może to być zdrowe dla jego organizmu, a utrata dużej wagi w tak szybkim czasie nie powoduje nic innego jak efekt jo-jo.

Podsumowując, ilość efektów ubocznych znacznie przysłania pozytywny efekt działania Maridi. Każdy, kto zdecyduje się na zakup tego produktu, musi zastanowić się czy pożegnanie zbędnych kilogramów jest warte utraty zdrowia. A musimy pamiętać, że po odstawieniu leku tak szybko jak zgubiliśmy zbędne kilogramy, tak samo szybko one wrócą.

Dążąc do idealnej sylwetki, nie możemy zapominać o naszym zdrowiu, zbyt agresywne odchudzanie niestety w dalszej perspektywie przyniesie nam same straty. W dążeniu, by uzyskać szczupłą sylwetką, nie możemy zapomnieć o najważniejszym  - o naszym zdrowiu.

Utracona waga, w momencie kiedy przestajemy dbać o dietę i odpowiednie ćwiczenia, bardzo szybko może powrócić, niestety utracone zdrowie podczas rygorystycznej diety, nie będzie już tak łatwe do odzyskania.

Musimy uważać na nielegalne środki na odchudzanie, które oferowane są na rynku, gdyż być może i swoim działaniem są w stanie pomóc nam w odchudzaniu, ale niestety ta pomoc może być zgubna dla naszego zdrowia. Mimo grożącego nam niebezpieczeństwa, w Internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii zachęcających nas do skorzystania z danego produktu.


Xenical

OPIS:

Występuje również pod nazwą Lindaxa. W swoim składzie zawiera substancje czynną orlistat, która wpływa na zmniejszenie wchłaniania się tłuszczu w jelitach, natomiast niewchłonięty tłuszcz zostaje wydalony razem z kałem. Mniejsza ilości wchłanianego tłuszczu automatycznie powoduje przyjmowanie mniejszej ilości kalorii. Producent Xenicala podchodzi znacznie bardziej rozsądnie do tematu i zaleca dołączenie diety oraz aktywności fizycznej.

Paradoksem przy stosowaniu Xenicala jest fakt, że działa on w momencie, kiedy przyjmowane posiłki zawierają tłuszcz. Nie chodzi tu oczywiście o potrawy ociekające tłuszczem, ale np. wafle ryżowe tutaj się nie sprawdzą. Dla uzyskania optymalnych efektów, najlepiej spożywać minimum 3 posiłki dziennie, gdzie tłuszcze stanowią 30% całości kalorycznej. W przypadku Xenicala też występują efekty uboczne, które nie należą do najprzyjemniejszych: bóle brzucha, wzdęcia, biegunki oraz niski poziom cukru we krwi, co prowadzi do apatii, odczucia zmęczenia, senności. Może również spowodować wystąpienie zapalenia górnych dróg oddechowych czy nawet grypę. Długie zażywanie leku może w ostateczności prowadzić do niewydolności nerek.


Adipex

OPIS:

Kolejny lek, który jest zakazany na polskim jak i europejskim rynku. W swoim składzie zawiera fenterminę, pochodną amfetaminy, jak wiadomo silnego środka odurzającego.

Lek przeznaczony był dla osób z bardzo dużą nadwagą, gdzie wskaźnik BMI był mniejszy niż 30, stosowane wcześniejsze diety nie przynosiły żadnych efektów. Adipex zmniejsza łaknienie, co powoduje szybką utratę wagi.

Niestety powoduje też wiele efektów ubocznych, szczególnie przy dłuższym zażywaniu. Jednym z najpoważniejszych efektów ubocznych jest nadciśnienie płucne, które może doprowadzić nawet do zgonu. Długotrwałe zażywanie leku, jak w przypadku zażywania amfetaminy, może doprowadzić do uzależnienia oraz chorób psychotycznych, a także chorób sercowo-naczyniowych. Negatywnie wpływa również na funkcje seksualne.

Niewątpliwie jest to kolejny superlek, który owszem pozbawi nas znienawidzonych dodatkowych kilogramów, ale dodatkowo zabierze nam zdrowie, dlatego też stosowanie leków posiadających w swoim składzie silne środki odurzające jest bardzo ryzykowne i niewarte poświęcania własnego zdrowia.


Slimex

OPIS:

Zamiennik Meridi, również w swoim składzie zawiera sibutramine. Działanie identyczne jak Meridia. Ogranicza łaknienie, stosowany jako lek anorektyczny. Niestety efekty uboczne identyczne jak przy stosowaniu Meridi.

Kult idealnej sylwetki ogarnął cały świat, na każdym kontynencie, kraju, mieście niezliczona ilość kobiet i mężczyzn walczy z nadwagą i zbędnymi kilogramami. Musimy się jednak zastanawiać,  czy ten pęd po „lepsze” za pomocą nielegalnych i niebezpiecznych środków jest tym, czego naprawdę chcemy.

Świetnie sprawdzi się tutaj stare powiedzenie „Co nagle to po diable”, bo owszem wszystkie wymienione produkty w szybkim tempie pozbawią nas zbędnych kilogramów, ale w momencie kiedy je odstawimy (a odstawić prędzej czy później ze względu na poważnie konsekwencje zdrowotne będziemy musieli), kilogramy powrócą. Warto sobie zadać pytanie, czy nie lepiej a przede wszystkim bezpieczniej nie zrobić tego powoli, nie demolując własnego ciała.

Nie daj się skusić na nielegalne tabletki na odchudzanie



Gdy planujemy schudnąć, najczęściej mamy silną motywację i jednocześnie ogromną potrzebę szybkich zmian. Jesteśmy niecierpliwi, pragniemy cieszyć się lepszym wyglądem i zdrowiem „tu i teraz”. Dlatego stajemy się podatni na pokusę skorzystania z niebezpiecznych terapii. Takich, które dają natychmiastowe efekty.

Jeśli producent obiecuje, że schudniemy 10 kilogramów w tydzień, wierzymy mu. Mimo że wydaje się to pozbawione sensu, korzystamy z zakazanych terapii. Sięgamy po nielegalne tabletki na odchudzanie i choć nie chudniemy w takim tempie, jak pragniemy, jak obiecywał producent, to widzimy efekty, które sprawiają, że kontynuujemy działania. Niejako uzależniamy się od substancji, które chronią przed podjadaniem, dają uczucie sytości i zmniejszają apetyt. Widzimy, że to działa i już nie potrafimy sobie poradzić bez tabletek. Nasza codzienność jest z nimi związana.

Nie musimy długo czekać. Wkrótce pojawiają się skutki uboczne. Tak silne, że czujemy się oszołomieni. Nie rozumiemy, co się dzieje. Bóle głowy, brzucha, zaburzenia równowagi, niewyraźne widzenie. Czasami z przerażeniem studiujemy etykietę i zaczynamy sobie uświadamiać, co tak naprawdę ładowaliśmy w swoje ciała. Wizja jest tak nieprzyjemna, że cała terapia odchudzająca odbija się nam czkawką.

W skrajnych przypadkach lądujemy w szpitalu. Widzimy nad swoim łóżkiem zmartwione oczy bliskich. Słyszymy oschły ton lekarza, który nie rozumie, dlaczego wpakowaliśmy się w takie bagno. Przecież powinniśmy wiedzieć, dlaczego nielegalne tabletki odchudzające są niedozwolone. Nikt nie zabronił ich dlatego, że są skuteczne, ale dlatego, że są niebezpieczne. Czasami diagnoza jest zatrważająca – uszkodzenie wątroby, nerek. Jeśli wpadliśmy na pomysł połknięcia jaj tasiemca, musimy się liczyć z licznymi przykrymi konsekwencjami natury trawiennej. I to przez dłuższy czas, bez gwarancji powrotu do stanu wyjściowego.

Dobrze, jeżeli zareagowaliśmy wystarczająco szybko. Jednak jeśli mamy pecha i na tyle odwagi, że zignorowaliśmy niepokojące symptomy, to może się zakończyć naprawdę źle.

Czy jest alternatywa?

Na szczęście tak.

African Mango to silny a jednocześnie bezpieczny środek pozwalający spalić tłuszcz z brzucha, ud, ramion i z każdego miejsca, w którym nie chcesz go widzieć. Co najważniejsze African Mango ma w  100% naturalny skład, który pozwala gubić kilogramy w dobrym tempie. Wszystko zgodnie z Twoimi możliwościami i warunkami.

African Mango mimo wysokiego bezpieczeństwa stosowania i braku skutków ubocznych, silnie oddziałuje na pracę układu trawiennego. Jest to możliwe, bo posiada maksymalne dopuszczalne stężenie substancji czynnej i oryginalny, certyfikowany skład.

Jakich efektów można się spodziewać?

Przede wszystkim należałoby zacząć od tego, że African Mango (Irvingia gabonensis) to egzotyczna roślina, która podbija serca odchudzających się osób z całego świata. Po raz pierwszy głośno o mocy afrykańskiego mango zaczął mówić doktor Mehmat Oz, zwracając uwagę, że naturalny skład afrykańskiego mango pozwala radzić z wilczym apetytem, wolnym metabolizmem i kłopotami trawiennymi.

Badania nad skutecznością African Mango przeprowadzono na University of Yaounde w Kamerunie, wyniki opublikowano w piśmie „Lipids in Health and Disease”. Grupa naukowców podzieliła się swoimi odkryciami i jednoznacznie stwierdziła, że African Mango pomaga usuwać nadmiar kilogramów.

Badanie nad działaniem African Mango powtórzono w 2009 roku, kiedy potwierdzono, że składnik ten korzystnie wpływa na masę ciała, korzystnie oddziałuje na zawartość tkanki tłuszczowej i pozwala zmniejszyć obwód talii. To nie wszystko: stabilizuje poziom glukozy we krwi, dzięki czemu chroni przed podjadaniem.

Zamiast nielegalnych, wątpliwej jakości tabletek na odchudzanie, wybierz African Mango, który pozwoli Ci schudnąć bezpiecznie i skutecznie! Kliknij tutaj, aby dokonać zakupu.









Jak powstał ranking?

Połączyliśmy wiedzę ekspertów z opiniami konsumentów i opracowaliśmy ranking suplementów diety na odchudzanie. Teraz jeszcze łatwiej możesz wybrać produkt, najlepiej spełniający Twoje wymagania!

Zapoznaj się z opiniami na temat suplementów w naszym rankingu i zaoszczędź czas i pieniądze, dokonując trafnego wyboru.

Zapoznaj się z opiniami »

Uczestnicy testu

W teście preparatów odchudzających wzięły udział kobiety w wieku 28-44, które chciały schudnąć od 8 do 15 kg. Ze wszystkimi uczestniczkami został uzgodniony warunek testu:

- 30 dniowa kuracja,
- brak zmian w diecie,
- brak zmian w ilośći ruchu w ciągu dnia.

Więcej o zwycięzcy rankingu

- 14 kg

„Miałam 14 kg nadwagi jeszcze dwa miesiące temu. Jestem pod wrażeniem rezultatów! Dziś ważę 62 kg i czuję się wspaniale. Straciłam tak dużo tłuszczu, głównie z okolic bioder i ud – to były dokładnie te miejsca, z którymi miałam największy problem od wielu lat.

Mam teraz więcej energii do życia i czuję się wyśmienicie. W przeciwieństwie do innych preparatów na odchudzanie, które wypróbowałam w przeszłości, African Mango jest najlepszy.

Nareszcie trafił w moje ręce naturalny produkt, który działa szybko na te partie ciała, gdzie gromadzi się uporczywy tłuszcz. Dziękuję African Mango!”

Karolina z Wrocławia, 38 lat


tabletki na odchudzanie